شرکت فروش قفسه سالن تولید قارچ

شرکت فروش قفسه سالن تولید قارچ، قیمت کالا را به صورت عمده و با درجه کیفی بسیار عالی، به صورت غیرحضوری در مرکز فروش رایان راک قرار داده است.

اگر شما جزو سالن داران تولید قارچ می‌باشد و خواهان خرید قفسه‌های بسیار بادوام و استاندارد برای سالن خود هستید، بهتر است که این مطلب را از دست نداده و تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. کارشناسان مجموعه رایان راک تهران مشخصات و ویژگیهای کیفی و ظاهری این محصول را برای شما بازگو می‌نمایند و شما را در انتخاب درست یاری می‌کنند.

 

شرکت فروش قفسه سالن تولید قارچ

مشخصات انواع قفسه سالن تولید قارچ

حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از هزینه‌های یک سالن پرورش قارچ که به عنوان هزینه های ثابت در نظر گرفته می‌شوند مربوط به قفسه بندی این سالن‌ها می‌باشد. به همین دلیل صاحبان سالن تولید قارچ می‌بایست حتما در نظر داشته باشند که قفسه بندی‌های بسیار استاندارد و با کیفیت را در سالن خود اجرا نمایند تا نیازی به تعویض آنها و صرف هزینه‌های هنگفت و سختی‌های زیاد جهت تعویض این قفسه‌ها را نداشته باشند.

 

ویژگی‌های انواع قفسه سالن تولید قارچ :

  • در مورد استفاده از قفسه های موردنیاز در سالنهای تولید قارچ، می‌توان این نکته را ذکر کرد که استفاده از عرض ۱۴۰ سانتی‌متر با توجه به سایز بلوک‌ها و ۱۶۰ سانتی‌متر در کشور ما مرسوم است.

 

  • علت استفاده از قفسه هایی با سایز ۱۴۰ سانتی‌متر باری سالن قارچ به این دلیل می‌باشد که کار کارگر داخل سالن راحت‌تر است، ولی اغلب از سایز ۱۶۰ سانتی­ متر جهت افزایش سطح زیر کشت استفاده می‌کنند.

 

  • البته این نکته به صورت صرف و قطعی نبوده و هر سالن دار می‌تواند با توجه به وضعیت عرض سالن و محدودیت‌های هر محل، سایزبندی‌های قفسه خود را کم کمتر یا کمی بیشتر طراحی نماید.

 

  • فاصله بین طبقات ۶۵ تا ۷۰ سانتی‌متر مناسب است که کار کارگران راحت‌تر باشد. اختلاف حدود ۲۰ سانتی‌متر طبقه اول از کف سالن جهت شست‌وشو و نظافت در پایان هر مرحله کاری، لازم است.

 

مشخصات انواع قفسه سالن تولید قارچ

صادرات انواع قفسه سالن تولید قارچ

تولید و ساخت انواع قفسه های سالن تولید قارچ در کشور ما رونق بسیار چشمگیری پیدا کرده است. از آنجایی که در دهه اخیر سالن‌های پرورش قارچ در کشور نیز با رشد این محصول در بازار فروش عرضه شده است. همچنین از صادرات بسیار گسترده این محصول نیز نباید غافل شد.

 

ذکر این نکته الزامی است که تولیدکنندگان، قفسه سالن تولید قارچ را به صورت گسترده به کشورهای خارجی صادر نموده‌اند. شما نیز می‌توانید جهت خرید انواع قفسه‌های بسیار با کیفیت و استاندارد سالن تولید قارچ خود، از طریق وب سایت فروشگاهی رایان راک اقدام نموده و نوع بسیار باکیفیت آن را به صورت مستقیم با قیمتی بسیار عالی خریداری نمایید.

 

صادرات انواع قفسه سالن تولید قارچ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما