فروش عمده قفسه فروشگاهی دوطرفه

فروش عمده قفسه فروشگاهی دوطرفه، توسط فروشنده انواع مختلف این قفسه انجام می‌شود و خریداران عمده می‌توانند نیاز خود را در تعداد مشخص از طریق این فروشنده تامین کنند. همچنین با سفارش تعداد بالا هم قفسه‌ها را با قیمتی بسیار ارزان به دست آورند.

 

در فروش قفسه فروشگاهی دوطرفه کمترین نرخ در نظر گرفته شده است تا صادرکنندگان نیز بتوانند از ظرفیت بالای این قفسه برای عرضه در بازار کشورهای همسایه نیز استفاده نمایند.

 

فروش عمده قفسه فروشگاهی دوطرفه

کیفیت برتر انواع قفسه فروشگاهی

انواع قفسه فروشگاهی دو طرفه می‌توانند برای عرضه محصولات در فروشگاه ها و مراکز خرید مورد استفاده قرار بگیرند و به دلیل کیفیت برتری که دارند یکی از بهترین‌های این نوع قفسه به شمار می‌روند. انواع مختلف این قفسه‌ها دارای امکان اتصال رگال هوک هستند که می‌توانند جایگزین طبقات شوند. همچنین محل قرارگیری طبقات و فاصله بین آنها را می‌توان به راحتی تغییر داد.

 

از ویژگی های کیفی برتر قفسه فروشگاهی می‌توان به حمل و نقل آسان آنها اشاره کرده و این که طبقات مورد استفاده در تولید قفسه‌ها دارای ضخامت هفت دهم میلی‌متر می‌باشند. همچنین زاویه‌های مورد استفاده برای اتصال طبقات به ستون اصلی از ضخامت ۱.۵ میلی‌متری برخوردار هستند.

 

از ویژگی های کیفی این قفسه فروشگاهی می‌توان به تحمل بالای وزن آنها اشاره کرده که تا ۵۰ کیلوگرم نیز می‌رسد. این قفسه‌ها از دسته قفسه‌های بدون پاخور محسوب می‌شوند. استفاده از این قفسه‌ها باعث می‌شود که از حداقل فضا، حداکثر استفاده را نموده و به این ترتیب این قفسه‌ها می‌توانند کارهای بسیار زیادی در فروشگاه ها داشته باشند.

 

کیفیت برتر انواع قفسه فروشگاهی

خرید انواع قفسه فروشگاهی دوطرفه

انواع قفسه فروشگاهی دو طرفه را می‌توان بسیار راحت و از خانه یا هر مکان دیگر تنها با مراجعه به سایت مجموعه رایان راک به نشانی rayanrack.ir خریداری کرد. در این سایت که توسط فروشنده‌ی این نوع خاص از قفسه راه‌اندازی شده است، انواع مختلف این محصول در رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون موجود است. تصاویر هر یک از آنها برای سفارش راحت‌تر در بخش محصولات سایت به نمایش گذاشته شده است تا خریداران بتوانند از این محصول رضایت کامل را داشته باشند.

 

در خرید انواع قفسه ها از شبکه های اجتماعی نیز می‌توان کمک گرفت. به این ترتیب که با فروشنده از طریق این شبکه‌ها ارتباط برقرار نموده و تصاویر مربوط به هر یک از قفسه‌های موجود را می‌توان دریافت کرد. همچنین اطلاعات قیمتی را نیز به صورت آنلاین و به‌روز می‌توان به دست آورد و به این ترتیب به راحتی در کمترین زمان ممکن سفارش خرید را انجام داد.

 

 

خرید انواع قفسه فروشگاهی دوطرفه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما