مرکز توزیع قفسه فروشگاهی سوپرمارکت

فروشگاه ها و سوپرمارکت ها از جمله مکان‌هایی هیتند که برای نگهداری محصولات خود نیاز به قفسه‌های مخصوص دارند. به این منظور مرکز توزیع قفسه کشویی فروشگاهی سوپرمارکت، این محصول مقاوم و پر کاربرد را با تعداد طبقات مختلف در اختیار مراکز نیازمند قرار داده تا فروشگاه‌ها به راحتی بتوانند این محصول مورد نیاز را تهیه نموده و موجب سامان‌دهی بهتر مکان خود شوند. اینگونه مورد رضایت مشتریان قرار گرفته و فروش محصولات نیز بالاتر می‌رود.

 

مرکز توزیع قفسه فروشگاهی سوپرمارکت

اطلاعاتی درباره انواع قفسه فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی یکی از مهمترین بخش فروشگاه های بزرگ و کوچک است که در عین جادار بودن، بسیار محکم و قوی است و قدرت تحمل وزن بالایی از بار را دارد. این قفسه‌ها باعث تناسب بین کالا ها شده و این گونه بازدید مشتریان را بیشتر می‌کند تا مشتری طبق سلیقه خود محصول مورد نظر را به راحتی پیدا کرده و از خرید خود خرسند باشد.

استفاده از قفسه باعث می‌گردد که محصولات با نظم خاصی چیده شوند تا خرید کالا را آسان‌تر نماید. از انواع قفسه می‌توان به قفسه یک طرفه دیواری، خود ایستا، دو طرفه، سرلاین، گرد، استند حبوبات و غیره اشاره نمود که هر کدام کاربردهای مختلفی دارند.

 

معمولا جنس قفسه فروشگاهی از فلز بوده و به همین دلیل قدرت تحمل بار سنگین را دارد. این قفسه‌ها با پیچ و مهره و بازویی به هم متصل و  سپس به دیوار وصل می‌گردد که سبب استحکام بیشتر می‌شود. این قفسه نصب سریع و راحتی دارد و با طول عمر بسیار بالا برای صاحب فروشگاه، به‌صرفه و اقتصادی است چرا که طول عمر مفید آن مادام العمر می‌باشد.

معمولا ضخامت قفسه ها بالا بوده و طول دهانه آنها ۷۰ تا ۹۰ سانتی‌متر می‌باشد که البته اندازه آن سفارشی است. عمق قفسه‌ها حدود ۲۰ تا ۴۰ سانتی‌متر است که هر کدام جهت جای گیری بهتر مواد غذایی و دیگر کالاها می‌باشند.

 

 

اطلاعاتی درباره انواع قفسه فروشگاهی

خرید انواع قفسه فروشگاهی سوپرمارکت

فروشگاه ها و سوپرمارکت ها برای این که به کالاهای خود نظم ببخشند و آنها را بهتر در معرض دید عموم قرار دهند، باید از قفسه‌های مخصوص در اندازه‌های مختلف استفاده کنند. به این منظور فروش قفسه فروشگاهی در کشور با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

در واقع محصولات جهت فروش بیشتر نیاز به دسته بندی مناسب دارد که قفسه فروشگاهی این امکان تجارتی پرسود را به صاحبان این مشاغل داده و با طراحی و چیدمان، یک محیط مناسب و جذاب را برای مشتریان فراهم می‌آورد. برای خرید کافی است از طریق شماره تلفن‌های موجود در صفحه با ما تماس بگیرید و طبق نساز خود ای قفسه‌ها را سفارش دهید.

 

 

خرید انواع قفسه فروشگاهی سوپرمارکت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما