مرکز تولید قفسه فروشگاهی دیواری

مرکز تولید قفسه کشویی فروشگاهی دیواری توانسته این نوع سازه ها را با اندازه های مختلف و مطابق با سفارش مشتری در اختیار افراد قرار دهد که نصب هر کدام از آنها به راحتی قابل اانجام می‌باشد.

 

قفسه های فروشگاهی از رایج ترین قفسه هایی هستند که هر کدام از آنها شکل منحصر به فرد خود را داشته و در بخش‌های فروشگاهی و غیر فروشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند. قفسه‌های تولید شده و موجود در بازار، هر یک از آلیاژ متفاوتی طراحی شده که استفاده از آلیاژ فلز در مقایسه با سایر آلیاژها بسیار رایج‌تر می‌باشد.

 

مرکز تولید قفسه فروشگاهی دیواری

اطلاعاتی درباره انواع قفسه فروشگاهی

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کوتاهی به آن شد، دراور پلاستیکی اغلب به صورت دیواری می‌باشند که فرآیند نصب آنها به آسانی انجام می‌شود. برای نصب این نوع سازه‌ها نیازی به مهارت خاص نبوده و شما می‌توانید با ابزارهای ساده‌ای همچون پیچ‌های مخصوص به نصب آن اقدام کنید.

 

برخی از قفسه فروشگاهی‌ها به شکل دیواری طراحی شده و برخی هم در مدل‌های دو طرفه هستند که اغلب در بخش وسط فروشگاه قرار می‌گیرند. قفسه‌های دو طرفه توسط پایه‌های مخصوصی به زمین متصل شده و نصب می‌گردند که این کار باید به شکل اصولی انجام گرفته تا در آینده با مشکلاتی مواجه نشویم.

در میان قفسه های دیواری و دو طرفه، نمونه ای از قفسه ها نیز وجود دارد که در مدل‌های گرد ارائه می‌گردند. این نوع سازه‌ها قابل چرخش هستند که بیشتر در فروشگاه‌های لباس از آن استفاده می‌شود، قفسه‌‎های دایره‌ای با قطر و ارتفاع متفاوت تولید شده‌اند که می‌بایست دقیقا متناسب با نوع کاربری انتخاب و استفاده شود.

 

 

اطلاعاتی درباره انواع قفسه فروشگاهی

صادرات انواع قفسه فروشگاهی دیواری

فروش قفسه فروشگاهی دیواری از طریق سایت RayanRack انجام می‌پذیرد. شما از طریق این مجموعه قادر به خرید تعداد بالایی از انواع قفسه‌ها هستید که تماما در داخل ایران طراحی و تولید شده‌اند. قفسه‌های موجود در فروشگاه رایان راک از بهترین قیمت برخوردار بوده و شما با اطمینان خاطر می‌توانید از ارزان‌ترین قفسه‌های موجود در ایران نهایت بهره را ببرید.

قفسه های ایرانی به خاطر کیفیت عالی که دارند جزو سازه های صادراتی برتر محسوب می‌شوند. این نوع محصولات در شکل و اندازه‌های مختلف برای ارسال به سایر کشورها آماده می‌شوند که هر یک دارای رنگ منحصر به فرد خود می‌باشد. قفسه‌های صادراتی می‌بایست به صورت صحیح بارگیری ‌شده تا در طول مسیر دچار شکستگی و یا مشکلات مشابه با آن نشوند.

 

مجموعه رایان راک به طور کامل و همه جابنه آمادگی تهیه و توزیع قفسه فروشگاهی را برای تامین نیاز صادرکنندگان و مصرف‌کنندگان در هر کجای ایران که باشند را دارد.

 

 

صادرات انواع قفسه فروشگاهی دیواری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما