پخش عمده قفسه چوبی دیواری

پخش عمده قفسه چوبی دیواری، این گروه از محصولات را در شکل‌ها و مدل‌های جذاب و شیک و همچنین با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب ارائه می‌نماید.

 

در میان مدل‌های مختلفی از انواع قفسه که اغلب از فلز و آلومینیوم ساخته شده‌اند، قفسه‌هایی وجود دارد که تماما از چوب طراحی شده‌اند. ما در این مقاله قصد داریم به تک تک آنها پرداخته تا شما بتوانید با صرف بودجه خود اقدام به خرید بهترین قفسه‌ها نمایید.

 

 

پخش عمده قفسه چوبی دیواری

مشخصات انواع قفسه چوبی دیواری

تولید قفسه علاوه بر اینکه در نمونه‌های فلزی انجام می‌شود، در برخی از موارد از انواع چوب برای ساخت قفسه استفاده کرده که قیمت تمام شده پایین تری در مقایسه با محصولات مشابه خواهد داشت.

جهت ساخت قفسه‌های چوبی باید از بهترین و مقاوم‌ترین چوب‌ها استفاده کرد. تولیدکنندگان معمولا از چوب‌های درخت گردو و یا راش برای ساخت این نوع قفسه ها استفاده کرده که استحکام و پایداری عالی دارد.

 

قفسه چوبی وزن سبکی داشته و می‌تواند دکوراسیون منزل را زیباتر جلوه دهد. استفاده از چوب در بخش‌های مختلف، باعث زیبایی بیشتر شده و بخاطر همین موضوع شما می‌توانید با استفاده از این نوع سازه‌ها در فروشگاه، مشتریان بیشتری را جذب کنید.

 

برخی از قفسه‌های چوبی در نمونه‌های دیواری بوده که با پیچ‌های مخصوص به دیوار نصب شده و جزو قفسه‌های ثابت به شمار می‌آیند، علاوه بر آن تولیدی‌ها اقدام به ساخت قفسه هایی کرده که به صورت متحرک بوده که می‌توانید آنپ‌ها را در بخش های مختلف فرو‌شگاه خود قرار دهید.

 

در میان سازه‌های چوبی قفسه دیواری موجود، نمونه‌ای از آنها حالت دو طرفه داشته که بیشتر در وسط فروشگاه‌های بزرگ قرار می‌گیرد. این نوع قفسه‌ها دسترسی راحتی ایجاد کرده و شما می‌توانید لوازم بیشتری بر روی آن قرار دهید.

 

مشخصات انواع قفسه چوبی دیواری

قیمت تولیدی قفسه چوبی دیواری

فروش قفسه اغلب در نمونه‌های چوبی، آلومینیومی و فلزی انجام می‌شود. قیمت تولیدی قفسه چوبی دیواری بسیار مناسب و پایین می‌باشد. شما می‌توانید بجای خرید قفسه‌های گران قیمت، با هزینه کمتری اقدام به تهیه نمونه‌های چوبی این محصول کنید.

 

علاوه بر اینکه می‌توانید از طریق فروشگاه‌های رایان راک اقدام به خرید مدل‌های مختلف قفسه چوبی دیواری کنید، می‌توانید برای استعلام قیمت این محصولات نیز از طریف همین فروشگاه اقدام نمایید. همکاران ما در ساعات مختلف پاسخگوی شما همراهان بوده و شما از هم اکنون می‌توانید با ما در تماس باشید.

 

با پخش عمده قفسه چوبی دیواری، مشتریان عزیز مبلغ کمی بابت خرید آنها پرداخت کرده و انتخاب‌های زیادی را در پی‌ش رو دارند. ما شما را در امر خرید بهترین قفسه‌ها راهنمایی می‌کنیم.

 

قیمت تولیدی قفسه چوبی دیواری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما